MISTROVSTVÍ REPUBLIKY LOMNICE 9. 7. 2023

Mistrovství republiky ve střelbě z předovek se konalo dne 9. 7. 2023 v Lomnici. Tohoto mistrovství se účastnil Pavel Balák, který zde střílel dvě disciplíny a to Whitworth a Minie. Obě disciplíny se střílí vleže bez opory na vzdálenost 100 m , Pavel Balák disciplínu Whitworth vyhrál s vynikajícím nástřelem 97 b. a získal tak  již 67. titul „mistr republiky“ a spolu s 83 tituly „mistr České střelecké ligy“  celkem  150 !! jubiljení titul. Tuto disciplínu Pavel Balák  vyhrál na Mistrovství republiky nepřetržitě již 15 roků za sebou, což nemá obdoby v žádném jiném individuálním sportu u nás, a 20 roků nepřetržitě za sebou v rámci soutěže „Česká střelecká liga“.

V disciplíně MINIE (perkusní puška vojenská na 100 m ) Pavel Balák obsadil v letošním roce 2. místo. Za 15 roků vyhrál na Mistrovství ČR  tuto kategorii celkem 13x a stejně tak i  20 roků nepřetržitě za sebou v rámci soutěže „Česká střelecká liga“.

Pavle k získání titulu gratulujeme a přejeme do příštích ročníků MR další úspěchy.

Příspěvek byl publikován v rubrice aktualita a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.